Gum Hydral Spray Na Suchość w Jamie Ustnej 50 ml

1 ml / 0.36 zł

Seria GUM® Hydral® została opracowana aby zaoferować natychmiastową i długotrwałą ulgę w suchości w jamie ustnej i pomóc w radzeniu sobie z wyzwaniami zdrowotnymi jamy ustnej, które z niej wynikają. Wiemy, jaki dyskomfort przynosi suchość w ustach, ale czy wiesz, że może to prowadzić do innych problemów ze zdrowiem jamy ustnej? Suchość w jamie ustnej występuje, gdy zmniejsza się wydzielanie śliny. Ponieważ ślina działa jak rodzaj bariery przeciwko bakteriom wchodzącym do organizmu przez usta, odgrywa kluczową rolę w ochronie naszego ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. W konsekwencji suchość w jamie ustnej może prowadzić do ubytków, nieświeżego oddechu, nadmiaru płytki nazębnej, owrzodzeń, cofania się dziąseł, a nawet utraty zębów.

 ,

Kompaktowy i łatwy w użyciu spray do nawilżania GUM® Hydral® doskonale sprawdza się w pracy i podczas podróży. Po prostu rozpylaj bezpośrednio do ust kilka razy dziennie i powtórz w razie potrzeby (nie płucz).

 ,

- Nawilża jamę ustną zwiększając komfort życia

- Chroni błonę śluzową jamy ustnej przed podrażnieniem, tworząc powłokę ochronną na suchych tkankach jamy ustnej

- Wspomaga naprawę tkanek miękkich jamy ustnej

- Bez alkoholu, bez parabenów, bez SLS, bez limonenu, bez Linalool

- Nietłusta formulacja

- Łagodny ziołowy aromat mięty pieprzowej

- Dla dorosłych i dzieci od 7 roku życia

 ,

Uwaga: Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem. Wyrób medyczny klasy I.

Producent: Sunstar Europe S.A., Route de Pallatex 11, CH-1163 Etoy

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 7630019901758
Jednostka Wielkości ml
Marki Gum
Przetwarzanie...