PRACĘ MAMY

W NATURZE

 

 

Dobrze Cię widzieć! Skoro znalazłaś/eś się w tej zakładce zapewne zastanawiasz się, czym wyróżniają się Drogerie Natura. Spieszymy z wyjaśnieniem!

Jesteśmy wyjątkową drogerią, która słynie nie tylko ze sfery beauty, ale też w holistyczny sposób opiekuje się potrzebami każdego Klienta. Oferujemy wszelkie naturalne sposoby osiągnięcia dobrostanu w przystępnych cenach.

Każdego dnia nasz zespół pracuje nad udoskonaleniem oferty, która spełni najwyższe oczekiwania Klientów. Dbamy o profesjonalną obsługę i bogaty asortyment, który stale poszerzamy.

 

Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko byłoby niemożliwe bez zaangażowania naszych Pracowników – zarówno w Centrali, Centrum Logistycznym jak i w samych Drogeriach. Dokładamy więc wszelkich starań, aby tworzyć przyjazną atmosferę, udostępniać nowoczesne narzędzia i tworzyć okazje do rozwoju, co sprzyja powstawaniu nowych pomysłów i rozwiązań. 

 

 

 

DLACZEGO SZUKAMY NOWYCH OSÓB?

 

 

 

 

Jak każda firma będąca na etapie transformacji, poszukujemy nowych pracowników, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomogą nam się dynamicznie rozwijać i razem osiągać sukcesy. Tworzymy nowe stanowiska i miejsca pracy dla osób, z którymi wspólnie wykreujemy przyszłość naszej firmy!

 

 

 

NATURA W LICZBACH

 

 

 

 

-

1200+


pracowników

 

 

 

-

242+


Drogerii w całej Polsce

 

 

 

-

3


Miejsce na rynku

 

 

 

-

19


Marek własnych

 

 

 

-

25


Lat na rynku

 

 

 

 

GDZIE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ 

 

 

CENTRALA

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE

DROGERIE NATURA

 

 

 

CENTRALA

 

 

Nasze biuro znajduje się w doskonałej lokalizacji w Alejach Jerozolimskich 134, tuż obok Dworca Zachodniego. To tu na co dzień pracuje zarząd firmy, a także działy: handlowy, marketingu, e-commerce, finansów, łańcucha dostaw, czy HR. Jesteśmy dużą organizacją, ale udało nam się zachować nieformalny charakter, dzięki czemu mamy dużą swobodę podejmowania decyzji, kreowania indywidualnych rozwiązań i szybkiego reagowania na potrzeby Klienta. Mamy także pyszną kawę, elastyczne podejście do godzin pracy oraz brak dress code’u!

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

 

Izabella Mączka 

Specjalista ds. Merchandisingu 

,,Dział Merchandisingu zajmuje się optymalizacją przestrzeni. Staramy się zwiększyć sprzedaż z każdego metra półki, a także dostosować szerokość najlepiej sprzedających się kategorii do danej lokalizacji. Chcemy, aby nasi klienci podczas zakupów w Drogeriach Natura czuli radość i komfort – dlatego stale zmieniamy wizualizacje w naszych sklepach. Jestem w Naturze, bo trafiłam na Wspaniałych Ludzi, od których dużo się nauczyłam, mam dużą swobodę w swoich działaniach, mogę wychodzić poza ustalone schematy i ciągle szukać innowacji oraz razem z innymi kreować nowy wizerunek Natury, stawiając na jakość i niezawodność.”

 


 

,,Współtworzę zespół Controllingu Finansowego, którego głównym celem jest wspieranie kadry zarządzającej w Naturze w podejmowaniu decyzji biznesowych poprzez dostarczanie wiarygodnych danych finansowych. Ponadto zespół Controllingu Finansowego zajmuje się przetwarzaniem danych finansowych w informacje zarządcze, prognozowaniem i budżetowaniem kosztów, przygotowaniem prezentacji zarządczych. Promując ideę Business Partneringu zajmujemy się aktywnym uczestnictwem w formowaniu i usprawnianiu procesów finansowych w spółce. Pracuję w Naturze od sierpnia 2021 roku i cenię sobie możliwości rozwoju w obszarze finansów, ale nie tylko. Dużo radości sprawia mi łączenie analizy danych i projektowania raportów z byciem Business Partnerem dla kadry zarządzającej. Napędu do działania dodaje mi możliwość współtworzenia zmiany, swoboda w działaniu oraz nieustanny rozwój Natury.‘’

Paulina Zawodzińska

Analityk Finansowy - ,,Współtworzę zespół Controllingu 

Małgorzata Gronek

Category Manage

,,Do moich głównych zadań w Dziale Handlowym należy tworzenie i realizacja strategii zakupowej oraz celów budżetowych, zarządzanie wskazaną kategorią asortymentową, wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych, budowanie relacji i stała współpraca z dostawcami. Jestem z Naturą, bo mam poczucie sukcesu, prestiżu, szacunku, przynależności oraz samorealizacji. W Naturze cenię sobie dobrą atmosferę pracy i to mi sprawia satysfakcję!.”

 


 ,,Pracę w Naturze rozpoczęłam w 2021 roku. Bardzo cenię sobie moje miejsce pracy za dobrą atmosferę, poczucie stabilności i możliwość rozwoju. Ludzie w moim poprzednim i obecnym dziale są dla siebie bardzo życzliwi i starają się wspierać na wszelkie możliwe sposoby. Do tego pojawiła się możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy.  Doceniam możliwość rozwoju nie tylko przez awans, ale również przez zmianę działu, aby wypróbować siebie w zupełnie nowej roli. Nie każda firma oferuje taką opcję, a tu taką dostałam! ‘’

Justyna Horoch 

Młodszy Specjalista ds. E-commerce 

Dorian Koziarski

Serwisant IT 

,,Pracę w firmie Natura na stanowisku Serwisanta IT rozpocząłem w lipcu 2022, ale już po tak krótkim czasie czuję, że jest to dobre miejsce dla mnie. Moja praca polega głównie na udzielaniu pomocy i wsparciu w zakresie IT zarówno dla pracowników jak i całego biura. Firma pozytywnie zaskoczyła mnie bardzo miłą i przyjazną atmosferą oraz dała mi możliwość rozwoju moich umiejętności w zakresie IT. Biorąc pod uwagę ten stosunkowo krótki okres czasu mam wrażenie, że wiele się nauczyłem i bieglej obchodzę się już z pojawiającymi się problemami, a moja wiedza w zakresie Informatyki znacznie się powiększyła. .”

 


,,Od 10 lat pracuje w branży beauty, a do Zespołu Natury dołączyłam w październiku w roku 2021. Pracuje w dziale marek własnych na stanowisku Product Manager.  Z wielkim zaangażowaniem i pasją realizuje swoje pomysły przekładając je na kreowanie nowych produktów. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszych działań. Tutaj się spełniam, ponieważ wszystko to, to nie tylko praca, ale również ogromna pasja!’’

Magdalena Kacprowicz 

Product Manager – Marki Własne 

 

 

Proces rekrutacyjny

 

1.Wypełnienie formularza; 

2. Spotkanie z rekrutrem; 

3. Spotkanie z bezpośrednim przełożonym; 

4.Podjęcie decyzji. 

 

 

 

 

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE BŁONIE

 

 

Przy ulicy Lesznowskiej 20B w Błoniu znajduje się nasze pierwsze biuro oraz Centrum Dystrybucyjne. Obiekt niewątpliwie przepełniony jest historią – to właśnie tu wszystko się zaczęło! Siedziba w Błoniu jest miejscem pracy działów ściśle związanych z logistyką i dystrybucją naszych produktów, zarówno do sklepów jak i bezpośrednio do konsumenta. Pełni także funkcje administracyjne, centrum obsługi Klienta i drogerii, czy księgowe.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

 

Klaudia Wasilewska 

Kierownik Zmiany CDB 

,,Wspólnie z ponad dwustuosobową załogą zajmuję się planowaniem, prowadzeniem i koordynacją czynności związanych z zaopatrzeniem całej sieci Natura. Z jednej strony dbam o wyniki jakościowe oraz wydajnościowe, a z drugiej buduje zaangażowanie i zgrany zespół. Moje motto w pracy ,,Prowadzić, nie rządzić”. Jestem w Naturze, bo lubię adrenalinę :) - a tak poważnie - spółka mocno się zmienia, a ja uważam, że bycie świadkiem a także uczestnikiem tych zmian jest bardzo inspirujące. Mogę rozwijać skrzydła i odnosić sukcesy, które motywują do dalszych działań. „

 


,,Praca w Naturze to dla mnie przede wszystkim wspieranie rodzinnej marki. To również ciągły rozwój połączony z troską o Klienta. To dążenie do pracy według wartości, którymi kieruje się cała firma. Pracuję na stanowisku Specjalisty ds. Ewidencji Magazynowej. To do mnie należy przygotowanie dokumentów do przyjęcia dostawy, potwierdzenie jej w systemie, a także zakończenie oraz wydanie dokumentacji kierowcy. To dzięki mojej pracy towar jest systemowo dostępny dla Klienta. ‘’

Małgorzata Kuczma

Specjalista ds. Ewidencji Magazynowej  

Roman Makayed

Magazynier 

"W Naturze pracuję kilkanaście miesięcy. Sprzyjające warunki pozwoliły mi na rozwój osobisty, dzięki czemu czuję się doceniony i potrzebny, a sukcesy pracy zespołowej dają mi dużo satysfakcji. Ściśle współpracuję z działem lokalizacji i kompletacji zamówień. Jestem odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego stocku w strefie."

 


 

 "Obsługa klienta w naszym sklepie internetowym polega na kontakcie e-mailowym i telefonicznym, udzielaniu informacji o produktach statusie zamówienia, również w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem zamówienia i rozpatrzenie reklamacji.  Z pierwszych dni pracy byłam zachwycona pozytywnymi relacjami między pracownikami oraz między pracownikami a kierownictwem. A każdy zadowolony i uśmiechnięty klient daje mi wielka satysfakcje. W takiej atmosferze chce się pracować i planować rozwój zawodowy w Naturze."

Anna Pamieta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

 

 

Proces rekrutacyjny

 

1.Wypełnienie formularza; 

2. Wstępna rozmowa telefoniczna/spotkanie z rekrutrem; 

3. Spotkanie z bezpośrednim przełożonym; 

4.Podjęcie decyzji. 

 

 

 

 

DROGERIE NATURA

 

 

Bijącym sercem naszego biznesu jest 249 drogerii zlokalizowanych w całej Polsce. Każdego dnia Pracownicy Natury odpowiadają na potrzeby tysięcy Klientów, którzy podczas zakupów szukają profesjonalnego doradztwa, indywidualnego podejścia i przyjaznej atmosfery. Zapewniamy im selekcję najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku, a także bogatą ofertę marek własnych – zarówno makijażowych, pielęgnacyjnych, jak i tych dedykowanych gospodarstwu domowemu. 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

 

Olga Mazur 

Kierownik Drogerii - Łeczna

,,W Drogeriach Natura pracuję od 13 lat. Zaczęłam od pracy na umowę zlecenie i stopniowo wspięłam się na stanowisko kierownika. Zdobyłam umiejętność zarządzania i planowania. W pracy ważna jest dla mnie pozytywna atmosfera panująca w zespole - dzięki niej wspinamy się na wyżyny! Kocham mój zespół i wiem, że razem możemy więcej!  W życiu codziennym dążę do perfekcji i od 3 lat jestem szczęśliwą mamą. Praca w Drogerii Natura nauczyła mnie jak być silną i niezależną kobietą. ‘’


 

,,Przygodę z Naturą rozpoczęłam ponad 14 lat temu. Natura jest moją pasją. Kocham ludzi, uwielbiam kosmetyki. To moje miejsce. Tu nauczyłam się rzetelności, odpowiedzialności, a przede wszystkim profesjonalizmu. To dzięki tej pracy przekonałam się, że dobra współpraca i przepływ informacji to aspekty, dzięki którym firma sprawnie funkcjonuje. ‘’

 

Paula Wierzchoń 

Kierownik Drogerii - Biała Podlaska

Katarzyna Jasińska 

 Kierownik Drogerii - Łomża

,,Pracuję w Drogerii Natura przeszło 9 lat. Jestem kierownikiem Drogerii znajdującej się w Łomży. Dostałam szansę wstąpienia do Rady Kierowników, w której wspólnie staramy się zrealizować założone cele z poziomu nie tylko firmy, ale również Pracowników i Klienta, który jest naszym priorytetem. Naturę uważam za miejsce, w którym można spełniać się zawodowo i czerpać przyjemność ze swojej pracy. Czasem zdarzają się trudne sytuacje, ale walczę do końca! Uśmiech i szczere chęci to połowa sukcesu.‘’


 

 

 

 

Proces rekrutacyjny

 

1. Wypełnienie formularza; 

2. Spotkanie z kierownikiem (na stanowisko Sprzedawcy) lub

Spotkanie z menedżerem regionalnym (na stanowisko Kierownika Drogerii);

3. Podjęcie decyzji. 

 

 

 

 

Nasze Wartości - "4N"

 

 

 

Nauka 

 

- towarzyszy nam nieustanna ciekawość

- sprawdzamy nowe rozwiązania

- im prościej, tym lepiej

- rozwijamy swoje kompetencje

- słuchamy potrzeb klienta i na nie odpowiadamy

Napęd do działania

- współpracujemy ze sobą

– razem możemy więcej

- stawiamy na bezpośredniość w kontaktach motywujemy się: doceniamy i nagradzamy,

-szanujemy innych.  

 

Niezawodność

 

- dotrzymujemy słowa, terminów i zobowiązań

- dążymy do znalezienia rozwiązań, nie stosujemy wymówek

- jesteśmy samodzielni w swoich działaniach

- jesteśmy odpowiedzialni względem siebie, firmy i środowiska

 

Nastawienie na wyniki

 


- wciąż patrzymy w przyszłość i mierzymy wysoko

- znamy wspólny cel, do którego razem dążymy

- mamy świadomość swoich zadań i swojej roli

- wykorzystujemy dostępne narzędzia


 

 

 

Na co liczymy?

 

 

 

Zwyczaje: 

 

- Wszyscy mówimy sobie na "Ty"; 

- Nie mamy określonego dress code’u, każdy przychodzi ubrany w tym, w czym czuje się najlepiej

- Pracujemy stacjonarnie z biura, lub hybrydowo 

- Dzień zaczynamy od porannej kawy

 

Benefity: 

 

- Owocowe Poniedziałki; 

- Elastyczne godziny pracy – możesz zacząć od 7, 8 lub 9 rano (w zależności od działu); 

- Zniżki w naszych drogeriach; 

- Zniżki w aptekach "DOZ S.A.". 

- Pakiet Medicover Sport

 

Atmosfera:

 

- Wspieramy się wzajemnie; 

- Dbamy o dobrą atmosferę w pracy; 

- Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem; 

- Pracujemy zespołowo, ale dajemy sobie również komfort pracy indywidualnej w ciszy i skupieniu ;


 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami !

 

 

 

 

        Dział rekrutacji 

       

        rekrutacja@drogerienatura.pl


Przetwarzanie...