Pracę mamy w Naturze
Dobrze Cię widzieć! Skoro znalazłaś/eś się w tej zakładce zapewne zastanawiasz się, czym wyróżniają się Drogerie Natura. Spieszymy z wyjaśnieniem!
green swirl

Jesteśmy wyjątkową drogerią, która słynie nie tylko ze sfery beauty, ale też w holistyczny sposób opiekuje się potrzebami każdego Klienta. Oferujemy wszelkie naturalne sposoby osiągnięcia dobrostanu w przystępnych cenach.

Każdego dnia nasz zespół pracuje nad udoskonaleniem oferty, która spełni najwyższe oczekiwania Klientów. Dbamy o profesjonalną obsługę i bogaty asortyment, który stale poszerzamy.

Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko byłoby niemożliwe bez zaangażowania naszych Pracowników – zarówno w centrali, centrum logistycznym jak i w samych drogeriach. Dokładamy więc wszelkich starań, aby tworzyć przyjazną atmosferę, udostępniać nowoczesne narzędzia i tworzyć okazje do rozwoju, co sprzyja powstawaniu nowych pomysłów i rozwiązań.

Dlaczego szukamy nowych osób?

Jak każda firma będąca na etapie transformacji, poszukujemy nowych pracowników, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomogą nam się dynamicznie rozwijać i razem osiągać sukcesy. Tworzymy nowe stanowiska i miejsca pracy dla osób, z którymi wspólnie wykreujemy przyszłość naszej firmy!

Natura w liczbach
1200 +
pracowników
249
drogerii w całej Polsce
19
marek własnych
25
lat na rynku

Centrala

Nasze biuro znajduje się w doskonałej lokalizacji w Alejach Jerozolimskich 134, tuż obok Dworca Zachodniego. To tu na co dzień pracuje zarząd firmy, a także działy: handlowy, marketingu, e-commerce, finansów, łańcucha dostaw, czy HR. Jesteśmy dużą organizacją, ale udało nam się zachować nieformalny charakter, dzięki czemu mamy dużą swobodę podejmowania decyzji, kreowania indywidualnych rozwiązań i szybkiego reagowania na potrzeby Klienta. Mamy także pyszną kawę, elastyczne podejście do godzin pracy oraz brak dress code’u!

Galeria zdjęć

office with window cosmetics samples woman working on a laptop product stands reception desk man working on a computer kitchen space lounge area

Nasz zespół

quote sign employee picture
Małgorzata Gronek
Category Manager
Do moich głównych zadań w Dziale Handlowym należy tworzenie i realizacja strategii zakupowej oraz celów budżetowych, zarządzanie wskazaną kategorią asortymentową, wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych, budowanie relacji i stała współpraca z dostawcami. Jestem z Naturą, bo mam poczucie sukcesu, prestiżu, szacunku, przynależności oraz samorealizacji. W Naturze cenię sobie dobrą atmosferę pracy i to mi sprawia satysfakcję!
quote sign employee picture
Magdalena Kacprowicz
Product Manager w dziale marek własnych
Od 10 lat pracuje w branży beauty, a do Zespołu Natury dołączyłam w październiku w roku 2021. Pracuje w dziale marek własnych na stanowisku Product Manager. Z wielkim zaangażowaniem i pasją realizuje swoje pomysły przekładając je na kreowanie nowych produktów. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszych działań. Tutaj się spełniam, ponieważ wszystko to, to nie tylko praca, ale również ogromna pasja!
quote sign employee picture
Justyna Horoch
Młodszy Specjalista ds. E-commerce
Pracę w Naturze rozpoczęłam w 2021 roku. Bardzo cenię sobie moje miejsce pracy za dobrą atmosferę, poczucie stabilności i możliwość rozwoju. Ludzie w moim poprzednim i obecnym dziale są dla siebie bardzo życzliwi i starają się wspierać na wszelkie możliwe sposoby. Do tego pojawiła się możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Doceniam możliwość rozwoju nie tylko przez awans, ale również przez zmianę działu, aby wypróbować siebie w zupełnie nowej roli. Nie każda firma oferuje taką opcję, a tu taką dostałam!
quote sign employee picture
Dorian Koziarski
Serwisant IT
Pracę w firmie Natura na stanowisku Serwisanta IT rozpocząłem w lipcu 2022, ale już po tak krótkim czasie czuję, że jest to dobre miejsce dla mnie. Moja praca polega głównie na udzielaniu pomocy i wsparciu w zakresie IT zarówno dla pracowników jak i całego biura. Firma pozytywnie zaskoczyła mnie bardzo miłą i przyjazną atmosferą oraz dała mi możliwość rozwoju moich umiejętności w zakresie IT. Biorąc pod uwagę ten stosunkowo krótki okres czasu mam wrażenie, że wiele się nauczyłem i bieglej obchodzę się już z pojawiającymi się problemami, a moja wiedza w zakresie Informatyki znacznie się powiększyła.
quote sign employee picture
Paulina Zawodzińska
Analityk Finansowy
Współtworzę zespół Controllingu Finansowego, którego głównym celem jest wspieranie kadry zarządzającej w Naturze w podejmowaniu decyzji biznesowych poprzez dostarczanie wiarygodnych danych finansowych. Ponadto zespół Controllingu Finansowego zajmuje się przetwarzaniem danych finansowych w informacje zarządcze, prognozowaniem i budżetowaniem kosztów, przygotowaniem prezentacji zarządczych. Promując ideę Business Partneringu zajmujemy się aktywnym uczestnictwem w formowaniu i usprawnianiu procesów finansowych w spółce. Pracuję w Naturze od sierpnia 2021 roku i cenię sobie możliwości rozwoju w obszarze finansów, ale nie tylko. Dużo radości sprawia mi łączenie analizy danych i projektowania raportów z byciem Business Partnerem dla kadry zarządzającej. Napędu do działania dodaje mi możliwość współtworzenia zmiany, swoboda w działaniu oraz nieustanny rozwój Natury.

Proces rekrutacyjny

1
wysłanie zgłoszenia
2
rozmowa z rekruterem
3
zadanie rekrutacyjne*
4
rozmowa z przełożonym
5
przekazanie decyzji
*w zależności od aplikowanego stanowiska

Drogerie Natura

Bijącym sercem naszego biznesu jest 249 drogerii zlokalizowanych w całej Polsce. Każdego dnia Pracownicy Natury odpowiadają na potrzeby tysięcy Klientów, którzy podczas zakupów szukają profesjonalnego doradztwa, indywidualnego podejścia i przyjaznej atmosfery. Zapewniamy im selekcję najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku, a także bogatą ofertę marek własnych – zarówno makijażowych, pielęgnacyjnych, jak i tych dedykowanych gospodarstwu domowemu.

Galeria zdjęć

Nasz zespół

quote sign employee picture
Olga Mazur
Kierownik Drogerii - Łeczna
W Drogeriach Natura pracuję od 13 lat. Zaczęłam od pracy na umowę zlecenie i stopniowo wspięłam się na stanowisko kierownika. Zdobyłam umiejętność zarządzania i planowania. W pracy ważna jest dla mnie pozytywna atmosfera panująca w zespole - dzięki niej wspinamy się na wyżyny! Kocham mój zespół i wiem, że razem możemy więcej! W życiu codziennym dążę do perfekcji i od 3 lat jestem szczęśliwą mamą. Praca w Drogerii Natura nauczyła mnie jak być silną i niezależną kobietą.
quote sign employee picture
Paula Wierzchoń
Kierownik Drogerii - Biała Podlaska
Przygodę z Naturą rozpoczęłam ponad 14 lat temu. Natura jest moją pasją. Kocham ludzi, uwielbiam kosmetyki. To moje miejsce! Tu nauczyłam się rzetelności, odpowiedzialności, a przede wszystkim profesjonalizmu. To dzięki tej pracy przekonałam się, że dobra współpraca i przepływ informacji to aspekty, dzięki którym firma sprawnie funkcjonuje.
quote sign employee picture
Katarzyna Jasińska
Sprzedawca - Łomża
Pracuję w Drogerii Natura przeszło 9 lat. Jestem kierownikiem Drogerii znajdującej się w Łomży. Dostałam szansę wstąpienia do Rady Kierowników, w której wspólnie staramy się zrealizować założone cele z poziomu nie tylko firmy, ale również Pracowników i Klienta, który jest naszym priorytetem. Naturę uważam za miejsce, w którym można spełniać się zawodowo i czerpać przyjemność ze swojej pracy. Czasem zdarzają się trudne sytuacje, ale walczę do końca! Uśmiech i szczere chęci to połowa sukcesu.

Proces rekrutacyjny

1
wysłanie zgłoszenia
2
rozmowa z kierownikiem*
3
rozmowa z menadżerem*
4
przekazanie decyzji
*w zależności od aplikowanego stanowiska

Centrum Dystrybucyjne

Przy ulicy Lesznowskiej 20B w Błoniu znajduje się nasze pierwsze biuro oraz Centrum Dystrybucyjne. Obiekt niewątpliwie przepełniony jest historią – to właśnie tu wszystko się zaczęło! Siedziba w Błoniu jest miejscem pracy działów ściśle związanych z logistyką i dystrybucją naszych produktów, zarówno do sklepów jak i bezpośrednio do konsumenta. Pełni także funkcje administracyjne, centrum obsługi Klienta i drogerii, czy księgowe.

Galeria zdjęć

Nasz zespół

quote sign employee picture
Roman Makayed
Magazynier
W Naturze pracuję kilkanaście miesięcy. Sprzyjające warunki pozwoliły mi na rozwój osobisty, dzięki czemu czuję się doceniony i potrzebny, a sukcesy pracy zespołowej dają mi dużo satysfakcji. Ściśle współpracuję z działem lokalizacji i kompletacji zamówień. Jestem odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego stocku w strefie.
quote sign employee picture
Klaudia Wasilewska
Sprzedawca - Łomża
Wspólnie z ponad dwustuosobową załogą zajmuję się planowaniem, prowadzeniem i koordynacją czynności związanych z zaopatrzeniem całej sieci Natura. Z jednej strony dbam o wyniki jakościowe oraz wydajnościowe, a z drugiej buduje zaangażowanie i zgrany zespół. Moje motto w pracy ,,Prowadzić, nie rządzić”. Jestem w Naturze, bo lubię adrenalinę :) - a tak poważnie - spółka mocno się zmienia, a ja uważam, że bycie świadkiem a także uczestnikiem tych zmian jest bardzo inspirujące. Mogę rozwijać skrzydła i odnosić sukcesy, które motywują do dalszych działań.
quote sign employee picture
Małgorzata Kuczma
Specjalista ds. Ewidencji Magazynowej
Praca w Naturze to dla mnie przede wszystkim wspieranie rodzinnej marki. To również ciągły rozwój połączony z troską o Klienta. To dążenie do pracy według wartości, którymi kieruje się cała firma. Pracuję na stanowisku Specjalisty ds. Ewidencji Magazynowej. To do mnie należy przygotowanie dokumentów do przyjęcia dostawy, potwierdzenie jej w systemie, a także zakończenie oraz wydanie dokumentacji kierowcy. To dzięki mojej pracy towar jest systemowo dostępny dla Klienta.

Proces rekrutacyjny

1
wysłanie zgłoszenia
2
rozmowa z rekturetem
3
rozmowa z przełożonym
4
przekazanie decyzji
Wartości mamy w Naturze! 4N, czyli:
Nauka
towarzyszy nam nieustanna ciekawość, sprawdzamy nowe rozwiązania – im prościej, tym lepiej, rozwijamy swoje kompetencje, słuchamy potrzeb klienta i na nie odpowiadamy
Niezawodność
współpracujemy ze sobą – razem możemy więcej, stawiamy na bezpośredniość w kontaktach, motywujemy się, doceniamy i nagradzamy, szanujemy innych
Napęd do działania
dotrzymujemy słowa, terminów i zobowiązań, dążymy do znalezienia rozwiązań, nie stosujemy wymówek, jesteśmy samodzielni w swoich działaniach, jesteśmy odpowiedzialni względem siebie, firmy i środowiska
Nastawienie na wyniki
wciąż patrzymy w przyszłość i mierzymy wysoko, znamy wspólny cel, do którego razem dążymy, mamy świadomość swoich zadań i swojej roli, wykorzystujemy dostępne narzędzia
Na co możesz liczyć?
Zwyczaje:
 • wszyscy mówimy sobie na Ty
 • nie mamy określonego dress code’u
 • pracujemy stacjonarnie z biura
 • dzień zaczynamy od porannej kawy
Atmosfera:
 • wspieramy się wzajemnie;
 • dbamy o dobrą atmosferę w pracy
 • dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
 • pracujemy zespołowo, ale dajemy sobie również komfort pracy indywidualnej w ciszy i skupieniu
Benefity:
 • owocowe środy
 • elastyczne godziny pracy
 • zniżki w naszych drogeriach
 • zniżki w aptekach DOZ S.A.
 • pakiet Medicover Sport

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przetwarzanie...