Odkryj morze
możliwości!

Odkryj morze
możliwości!

Dołącz do nas
Dołącz do nas
Z tysięcy produktów każdego dnia wyławiamy dla naszych Klientów prawdziwe perełki. W naszych drogeriach zapewniamy selekcję najlepszych produktów dostępnych na rynku oraz profesjonalnie doradzamy klientom, którzy podczas zakupów szukają sprawdzonych porad, indywidualnego podejścia i przyjaznej atmosfery. Jeśli wśród produktów do makijażu oraz pielęgnacji czujesz się jak ryba w wodzie i chcesz stale poszerzać swoją wiedzę na ten temat, dołącz do nas!
Kogo szukamy?
W ponad 200 drogeriach w całej Polsce zatrudnienie znajdują sprzedawcy/-czynie – zarówno z doświadczeniem, jak i dopiero zaczynający/-ce pracę na takim stanowisku. Najważniejsze są dla nas zainteresowanie branżą beauty oraz gotowość do przyswajania eksperckiej wiedzy i doradzania Klientom. Poszukujemy również osób ze smykałką do zarządzania, które dobrze sprawdzą się w roli kierownika/kierowniczki drogerii.
Sprawdź aktualne oferty

Jak się u nas pracuje?

Czytaj więcej
W Drogeriach Natura pracuję od 13 lat. Zaczęłam od pracy na umowę zlecenie i stopniowo wspięłam się na stanowisko kierownika. Zdobyłam umiejętność zarządzania i planowania. W pracy ważna jest dla mnie pozytywna atmosfera panująca w zespole. Kocham mój zespół i wiem, że razem możemy więcej! Praca w Drogerii Natura nauczyła mnie jak być silną i niezależną kobietą.
Olga, Kierownik Drogerii - Łęczna
Czytaj więcej
Pracuję w Drogerii Natura przeszło 9 lat. Dostałam szansę wstąpienia do Rady Kierowników, w której wspólnie staramy się zrealizować założone cele z poziomu nie tylko firmy, ale również Pracowników i Klienta. Naturę uważam za miejsce, w którym można spełniać się zawodowo i czerpać przyjemność ze swojej pracy. Czasem zdarzają się trudne sytuacje, ale walczę do końca! Uśmiech i szczere chęci to połowa sukcesu.
Katarzyna, Kierownik Drogerii - Łomża
Czytaj więcej
Przygodę z Naturą rozpoczęłam ponad 14 lat temu. Natura jest moją pasją. Kocham ludzi, uwielbiam kosmetyki – to moje miejsce! Tu nauczyłam się rzetelności, odpowiedzialności, a przede wszystkim profesjonalizmu. To dzięki tej pracy przekonałam się, że dobra współpraca i przepływ informacji to aspekty, dzięki którym firma sprawnie funkcjonuje.
Paula, Kierownik Drogerii - Biała Podlaska

Etapy rektrutacji

1
wysłanie
zgłoszenia
2
rozmowa z
z kierownikiem lub
menadżerem
3
przekazanie
decyzji
Dołącz do nas