Uroda

Olej awokado pozyskiwany jest z miąższu owocu i mozna go zrobić w domu. Olej z awokado działa regenerująco i wygładzająco na skórę. To idealny produkt do walki z trądzikiem. 

Skin cycling to przemyślania rutyna pielęgnacyjna skóry twarzy i całego ciała, która stała się hitem za sprawą amerykańskiej dermatolog dr Whitney Bowe. Dowiedz się, na czym polega i jak szybko wprowadzić ją w życie.

Dlaczego mycie pedzli jest tak ważne? Niedoczyszczone pędzle nie tylko gorzej pełnią swoją funkcję. Takie akcesoria stają się też siedliskiem drobnoustrojów. Pędzel, zanurzony w płynnym kosmetyku, jest miejscem rozwoju bakterii. 

Reklama
newspaper Magazyn

Magazyn Natura Lipiec 2024 

Wydawany od stycznia 2022 r. magazyn „Natura" powstał, aby budować społeczność osób, którym bliska jest natura i ekologia, którym nie jest wszystko jedno, co jedzą, gdzie mieszkają i jakich produktów używają na co dzień. Śledzimy ekotrendy, podpowiadamy, jak być bliżej natury, prezentując rozwiązania zgodne z ideą zero waste, promujemy firmy, które rozwijają się w duchu CSR, a także wspieramy osoby, którym zależy na naszej planecie.

loader
Przetwarzanie...