Paese Lakier Do Paznokci 01 Perfect Grey 8 ml

1 ml / 1.02 zł
Alternatywa dla manicure hybrydowego, kolekcja lakierów nowej generacji. Lakier, zachowując najwyższe standardy i właściwości szybkoschnącego, łatwego w użytkowaniu, trwałego lakieru. Nie ma negatywnego wpływu na płytkę paznokcia,wzmacnia i pielęgnuje paznokcie.


"Paese to polska marka kosmetyczna, którą kochają kobiety w ponad 50 krajach na świecie. Z pasją tworzymy kosmetyki kolorowe, które pielęgnują Twoją skórę.
Makijaż jest jedną z tych chwil, które możesz poświęcić tylko dla siebie. Dlatego Naszą ideą jest holistyczne podejście do piękna. Pozwól, aby nasze kosmetyki zadbały o Ciebie, a Twoja skóra odwdzięczy się blaskiem.
W naszych formułach odnajdziesz drogocenne oleje, roślinne ekstrakty i składniki aktywne, które gwarantują efekt zdrowej, świeżej i bardziej promiennej cery.
Posiadamy własną produkcję i laboratorium, aby tworzyć zaawansowane kosmetyki najwyższej jakości, których skuteczność potwierdzają badania niezależnych Instytutów. Mając pod kontrolą każdy etap powstawania naszych kosmetyków, mamy pewność, że wiemy o nich wszystko. Nasz wspaniały zespół technologów codziennie dba o najwyższą jakość i skuteczność naszych produktów. Dzięki starannie dobranym składnikom, łączeniu natury z technologią i współpracy z instytucjami naukowymi tworzymy formuły, które uzyskują międzynarodowe patenty.
W PAESE najważniejsze jest zdrowie Twojej skóry, dlatego tworzymy wyjątkowe kosmetyki, które zawsze łączą make-up z pielęgnacją. Nasze produkty naturalnie podkreślą Twoje piękno, jednocześnie odżywiając Twoją skórę przez cały dzień."
Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5902627615948
Jednostka Wielkości ml
Marki Paese
Przetwarzanie...