GLADE Świeca zapachowa Romantic Vanilla Blossom 129g

1 g / 0.12 zł

Glade Romantic Vanilla Blossom. Ruszaj w uwodzicielską podróż z nutami słodkich kwiatów otulonych delikatnym aromatem kremowej wanilii i jasnego drewna. Przedstawiamy nasze najnowsze świece zapachowe Glade. Poczuj pozytywną energię w twoim pomieszczeniu dzięki świeżym, oryginalnym zapachom, który zostały zaprojektowane tak, aby łaskotać Twoją zabawną stronę i zwalczać nieprzyjemne zapachy.
Świece zapachowe Glade zostały mistrzowsko zaprojektowane, aby szybko wypełnić pomieszczenie doskonałym zapachem i blaskiem. Stworzone przez mistrzów perfumiarstwa i nasycone olejkami eterycznymi.

Koncentrując się na uważnych składnikach, nasze zapachowe świece wykonane są z wosku roślinnego*, bez użycia ftalanów, parabenów, nitro-piżma i formaldehydu. Dostarczane w opakowaniach tekturowych nadających się do recyklingu, zawierających w 100% materiały pochodzące z recyklingu pokonsumenckiego.

*Zawiera conajmniej 60% wosku palmowego z certyfikatem RSPO.
SPOSÓB UŻYCIA: Zapal świecę, usiądź wygodnie i poczuj jak stres opuszcza Twoje ciało. Stosuj tak często jak tego potrzebujesz. Pamiętaj, żeby stawiać świecę na powierzchniach żardoodpornych.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Chronić przed dziećmi.
Zawiera: oktabenzon. Może spowodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Marka GLADE
EAN 5000204106152
Rozmiar 129.0000
Jednostka Wielkości g
Przetwarzanie...