So'bio Etic Szampon Do Włosów Nawilżający 250 ml

1 ml / 0.12 zł

Łagodne mycie włosów bez siarczanów, silikonów i parabenów. Zapewnia głębokie nawilżenie, odpowiedni do wszystkich typów włosów, aby je rewitalizować i chronić przed wysychaniem. Włókna włosów są bardziej sprężyste i optymalnie nawilżone. ,Składniki:

 , ,OLEJ KOKOSOWY: Producent SO’BiO étic wybrał ekstrahowany na zimno olej kokosowy z Filipin. W przypadku włosów, jak i ciała, olej kokosowy ma wiele właściwości: odżywia skórę, chroni i wzmacnia włosy.

 , ,NATURALNY KWAS HIALURONOWY: Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, zdolnym, podobnie jak małe gąbki, do wychwytywania w wodzie prawie tysiąckrotnie swojej wagi. Ale z biegiem lat jego ilość w wierzchnich warstwach skóry maleje. Rzeczywiście utrata elastyczności skóry, pojawienie się zmarszczek i odwodnienie skóry są ściśle związane ze spadkiem ilości kwasu hialuronowego. Nasz kwas hialuronowy działa na powierzchnię naskórka, tworząc film ochronny i zwiększając zawartość wody w skórze. Jego siła nawilżająca , trwa do 24 godzin . Skóra jest nawodniona i nawżona. Kwas hialuronowy SO’BiO étic® jest w 100% naturalny i w 100% francuski. ,Stosowanie: Nałożyć na mokre włosy, masować i spłukać. Następnie nałożyć odpowiednią do rodzaju włosów odżywkę.


Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 3517360017410
Jednostka Wielkości ml
Marki So'bio Etic
Przetwarzanie...