Zestaw Świąteczny Nawadnianie, Nawilżenie 1 szt.

Bo w każdej z nas jest więcej niż myślisz. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły. Naturalnie!
 ,Cudowny prezent dla każdej kobiety niezależnie od wieku, która ceni naturalną pielęgnację sil nie nawadniającą. Aktywną, przyjemną i naprawdę skuteczną. Taką, co nie obciąża skóry, ale skutecznie dba o odpowiedni poziom wody w skórze i jej piękny wygląd. Nawilża, dodaje tzw. zdrowego hydroblasku, wygładza, ujędrnienia i przeciwdziała starzeniu skóry .

W zestawie znajdziesz cudownie uzupełniające się produkty: UZDROVISCO Rokitnik Całodniowy krem nawadniający 50 ml+UZDROVISCO Rokitnik Roślinnie aktywne serum nawilżające 30 ml.

UZDROVISCO Rokitnik Całodniowy krem nawadniający:
• Intensywnie nawilża dzięki mikroalgom, które działają silniej od kwasu hialuronowego
• Wygładza
• Ujędrnia wzmacniając struktury skórne
• Daje miękkość

CO DZIAŁA?
Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości i jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu.
Selektywne mikroalgi (100% zalecanej dawki) – ultranawilżające, zaawansowane reaktywatory epidermalnego kwasu hialuronowego. Przywracają prawidłowe nawilżenie, wpływają na dobre funkcjonowanie skóry, stymulują produkcję ceramidów i odbudowują NMF (naturalny czynnik nawilżający). Silnie, wielopoziomowo nawilżają.
Trehaloza (100% działającej dawki) – naturalny disacharyd, który silnie ochroni proteiny przed uszkodzeniami, utrzymuje prawidłowe nawilżenie i hamuje degradację lipidów. Wzmacnia barierę naskórkową i indukuje proces sprzątania komórkowego (odkrycie uhonorowane nagrodą Nobla), przedłużając życie komórek.
Kwas hialuronowy – naturalnie występuje w skórze. Jest niczym „zbiornik” na wodę. Silnie ją zatrzymuje, dba o prawidłowe uwodnienie białek, wpływa na jędrność, elastyczność, miękkość i wygładzenie.
W kremie znajdziesz także: skwalan, masło Shea i inne naturalne emolienty

UZDROVISCO Rokitnik Roślinnie aktywne serum nawilżające:
• zapewnia efekt szybkiego i długo utrzymującego się nawilżenia
• poprawia kondycje skóry od pierwszego użycia
• pomaga szybko odzyskać skórze suchej i odwodnionej komfort, miękkość i zdrowie
• sprawia, ze skóra wygląda na bardziej promienna
• pomaga przywracać tzw. hydro blask
• redukuje szorstkość, wygładza
• działa ochronnie na naczynia krwionośne dzięki trokserutynie
• działa przeciwstarzeniowo

CO DZIAŁA?
Selektywne mikro algi (100% zalecanej dawki) – poprawiają nawilżenie dzień pod dniu i robią to skuteczniej od kwasu hialuronowego! To zaawansowany koncentrat oligofurcellaranu z czerwonej algi morskiej, który działa na powierzchni jak kwas hialuronowy, poprawia zwartość i szczelność bariery naskórkowej, stymuluje produkcje ceramidów, zwiększa ilość kwasu
hialuronowego w naskórku. Już po jednym dniu zapewnia taki poziom nawilżenia, jak kwas hialuronowy po dwóch tygodniach!
Kwas hialuronowy 4D (zalecana dawka) – Dzięki obecności czterech różnych rozmiarów cząsteczek działa zarówno zarówno na powierzchni, w naskórku i w skórze właściwej. Świetnie nawilża, zmiękcza i wygładza.
Ekstrakt z rokitnika – działa silnie przeciwrodnikowo, chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem.
Witamina B3 (zalecana dawka) – działa wszechstronnie przeciwstarzeniowo: nawilża, reguluje wydzielanie sebum, przyspiesza odnowę komórkową, poprawia elastyczność i gładkość, rozjaśnia przebarwienia. Redukuje zmarszczki.
Trokserutyna (zalecana dawka) – najlepiej przyswajalna forma rutyny. Działa wzmacniająco i ochronnie na naczynia krwionośne i limfatyczne: zwiększa ich elastyczność i przepuszczalność. Koi i redukuje zaczerwienienia.
Naturalna mika - jej niewielki dodatek daje natychmiastowy efekt naturalnie promiennej, zdrowej cery.
W tym serum znajdziesz także: pantenol oraz nawilżające i ochronne polimery cukrowe.
Selektywne. Wyizolowane. Naturalne.

EAN 5903178701432
Przetwarzanie...