TANITA KREM DO DEPILACJI 3w1 150 ml

1 ml / 0.10 zł

NOGI / RĘCE / PACHY / OKOLICE BIKINI. ,
Węgiel drzewny.
Szybka, bezbolesna i łatwa depilacja, nawet krótkich włosków. Nawilżona, elastyczna i miękka w dotyku skóra już od 3. minuty.

JAK NAKŁADAĆ KREM?
Skóra powinna być czysta i sucha, bez podrażnień i śladów innych produktów:
kremy, olejki itp. Za pomocą szpatułki rozprowadzić warstwę kremu na skórze, pokrywając włosy całkowicie. Jak długo pozostawić krem do działania: czas potrzebny na działanie kremu zależy od rodzaj skóry i włosów. Pozostawić na 3 minuty, a następnie sprawdzić niewielki obszar skóry, usuwając krem za pomocą szpatułki. Jeśli włosy nie schodzą z łatwością, pozostawić produkt na trochę dłużej, a następnie sprawdzić jeszcze raz.

NIGDY NIE PRZEKRACZAĆ ŁĄCZNIE 8 MINUT. Jeśli podczas zabiegu wystąpi uczucie mrowienia lub pieczenia, natychmiast usunąć produkt i dokładnie zmyć wodą. Jeśli objawy utrzymują się, skonsultować się z lekarzem. Jak usunąć krem: gdy włosy łatwo odchodzą, usunąć resztę kremu za pomocą szpatułki, spłukać dużą ilością ciepłej wody i delikatnie osuszyć skórę.

UWAGA: Należy przestrzegać zaleceń podanych w sposobie użycia i zapoznać się ze środkami ostrożności. Przed każdym zastosowaniem
należy zawsze sprawdzić reakcję skóry, nakładając krem na niewielką część depilowanego obszaru skóry, zgodnie ze sposobem użycia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpią żadne niepożądane reakcje, można kontynuować aplikację. Produkt nadaje się do depilacji nóg, ramion, pach i okolic bikini.
NIE NALEŻY STOSOWAĆ na głowie, twarzy, okolicach oczu, nosa, uszu, okolicach intymnych oraz innych częściach ciała. Nie stosować na rany, plamy lub popękaną, podrażnioną lub poparzoną skórę ani na skórę, w obrębie której wcześniej wystąpiła reakcja niepożądana na krem do depilacji. Unikać opalania, pływania, a ta

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5900793048867
Jednostka Wielkości ml
Marki TANITA
Przetwarzanie...