SO!FLOW Ochronna mgiełka do włosów zapach orzeźwiającego koktajlu tropikalnego 150 ml

1 ml / 0.12 zł

Pielęgnacja włosów
Piękne i lśniące włosy to nie tylko pielęgnacja, ale również odpowiednia ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Mgiełka bez spłukiwania to lekki i przyjemny kosmetyk, który pielęgnuje i odżywia włosy, a także ułatwia ich stylizację.


Działanie mgiełki
Mgiełka do włosów so!flow wzmacnia je, nawilża i chroni przed uszkodzeniem. Zawarty w składzie aloes zapewnia głębokie nawilżenie zarówno włosów, jak i skóry głowy, przywracając jednocześnie odpowiednie pH skóry. Produkt zawiera również ekstrakt z palmy sabatowej, która zapobiega wypadaniu włosów i zwiększa ich elastyczność. Dzięki filtrom UV zabezpiecza włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


Adaptogeny
To naturalne substancje roślinne, które słyną z dobroczynnego wpływu na skórę, włosy, a także wspierają przywracanie organizmu do naturalnej równowagi. W mgiełce zawarliśmy grzybreishi, który jest doskonałym przeciwutleniaczem, nawilża i wygładza.


Równowaga PEH
Słowo klucz w świadomej pielęgnacji włosów, które do prawidłowego wzrostu i odżywienia potrzebują zarówno protein, emolientów jak i humektantów. W ręce trzymasz mgiełkę humektantową, pozostałe produkty pielęgnacyjne dobierz tak, aby zapewnić włosom również odpowiednią ilość protein i emolietów.

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5907618132954
Jednostka Wielkości ml
Marki so!flow
Przetwarzanie...