L’oreal Paris Revitalift Filler Krem Pod Oczy Anti-age 15 ml

1 ml / 2.27 zł

Starzenie się skóry objawia się nie tylko zmarszczkami, ale również utratą objętości. Z wiekiem wygląd twarzy zmienia się - twarz „opada”, zmniejsza się sprężystość skóry, policzki i obszar kości policzkowych tracą objętość. Czerpiąc inspirację z iniekcji dermatologicznych, Laboratoria L'Oreal Paris stworzyły pierwszą maskę przywracającą objętość z setkami nawilżających kropelek i wysoko stężonym kwasem hialuronowy. Podczas aplikacji kropelki łączą się z żelem na powierzchni skóry, tworząc maskę i umożliwiając wnikanie kwasu hialuronowego w naskórek, aby zapewnić maksymalną skuteczność. ,POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Natychmiastowy efekt wygładzania:

• Skóra jest bardziej elastyczna

• Skóra jest nawilżona przez 48h ,Intensywniejsze działanie gdy stosowana dzień po dniu:

• Skóra jest bardziej promienna i sprężysta (+22%)3

• Zmarszczki są wygładzone

• Skóra odzyskuje objętość i młodszy wygląd ,MASKA MOŻE BYĆ STOSOWANA NA DWA SPOSOBY W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB

 ,Dla natychmiastowego efektu jako maska wygładzająca: 2-3 razy w tygodniu nałóż jako cienką warstwę na dokładnie oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasuj, aby kropelki wtopiły się w skórę i pozostaw ją na 15 minut. Nadmiar usuń wilgotnym wacikiem.

 ,Dla intensywnego działania jako maska na noc: Wieczorem nałóż cienką warstwę na dokładnie oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasuj, aby kropelki wtopiły się w skórę i pozostaw ją na noc. Rano, w razie potrzeby usuń nadmiar wilgotnym wacikiem. Można stosować codziennie.


Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 3600523201532
Jednostka Wielkości ml
Marki L'Oreal Paris
Przetwarzanie...