Perfecta Peeling Do Ciala Sweet Banana 300 g

1 g / 0.05 zł

Odkryj gruboziarnisty peeling do ciała o wyjątkowych właściwościach odżywczych oraz zniewalającym zapachu słodkich bananów. Peeling doskonale odświeża, wygładza, usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę aksamitnie miękką. Stosowany regularnie sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza i piękniejsza!



 ,



KWIAT BANANOWCA I CENTELLA ASIATICA- kompleks o wyjątkowych właściwościach odżywczych i regenerujących, wspomaga nawilżenie skóry.



100% NATURALNE DROBINY PEELINGUJĄCE- zmielone łupiny orzecha włoskiego, pestek moreli i migdałów w połączeniu z drobinami wulkanicznymi intensywnie peelingują wygładzając skórę.



 ,



Sposób użycia: Rozprowadzić peeling na wilgotnej skórze ciała, wykonując jednocześnie masaż. Po zabiegu spłukać dokładnie wodą.


Ekologiczny Nie
Wegański Tak
Naturalny Tak
EAN 5900525069474
Jednostka Wielkości g
Marki Perfecta
Przetwarzanie...