Olimp Labs Therm Line Hydrofast Suplement Diety 60 szt.

1 szt / 0.80 zł

Therm Line®, HydroFast , to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający kompozycję składnikó,w roślinnych o synergistycznym działaniu.

Pieprz kajeński wspomaga spalanie tłuszczu, ułatwiając jednocześnie walkę z cellulitem.
Mniszek lekarski podobnie jak pokrzywa i cykoria sprzyja usuwaniu wody z organizmu wraz z zawartymi w niej produktami przemiany materii, przez co wspiera naturalną detoksykację organizmu, a ponadto pobudza trawienie.
Wyciąg z pestek winogron pomaga w redukcji cellulitu i wspomaga odchudzanie. Wspiera kontrolę masy ciała oraz pomaga modelować sylwetkę.
Morszczyn wspomaga trawienie i pracę jelit, przyczynia się do zwiększenia uczucia sytości jak ró,wnież przyczynia się do zmniejszenia masy ciała.
Cykoria wspomaga utratę masy ciała.

W skład produktu wchodzi ekstrakt pieprzu czarnego, któ,ry ułatwia wchłanianie składnikó,w odżywczych, pomaga utrzymać właściwe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz zwiększa skuteczność innych ziołowych składnikó,w.

**Bioperine®, nie jest składnikiem pochodzenia ekologicznego.

Zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie może pojawiać się , w wyniku ró,żnych zmian fizjologicznych w tym hormonalnych zachodzących w organizmie (np.: okres przedmenstruacyjny). Ponadto może być skutkiem spożycia niektó,rych lekó,w w tym w szczegó,lności przeciwbó,lowych, nieprawidłowej diety (zbyt dużo soli, zbyt mało niektó,rych witamin z grupy B, zbyt mało białka), czy przedłużającego się braku aktywności fizycznej. W takich przypadkach najlepszą metodą na pozbycie się nadmiaru wody jest zlikwidowanie przyczyny tego zjawiska. Na przykład ograniczenie spożycia soli czy regularne ćwiczenia fizyczne. Metody te można dodatkowo wesprzeć składnikami wspomagającymi usuwanie wody z organizmu takimi jak pokrzywa, cykoria czy mniszek

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5901330049668
Jednostka Wielkości szt
Marki OLIMP LABS
Przetwarzanie...