Sunewmed + Płatki Pod Oczy 95 g

1 g / 0.90 zł

Skoncentrowane składniki płatków pod oczy pozwalają osiągnąć efekt odmłodzenia skóry już po pierwszym użyciu. Ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, dzięki zawartości karagenianu tworzy na skórze niewidoczny film. To właśnie ta druga „warstwa skóry” chroni przed utratą wody (TEWL). Jednocześnie utworzona cienka warstwa filmu ułatwia rozprowadzenia i wchłanianie innych cennych składników- działanie aktywnych substancji jest wydłużone i intensywniejsze. Lifting skóry i jej nawilżenie jest zauważalne już po pierwszym użyciu. Skóra bez obrzęków i cieni wygląda młodo, a jej intensywne nawilżenie daje dodatkowy komfort i relaks, dzięki temu skóra nabiera blasku.Substancje aktywne:

· Ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej – irlandzki mech ma działania chłodzące, nawilżające i przeciwobrzękowe.

· Kwas traneksamowy – wpływa na ochronę aktywności biologicznej. Idealny przy silnym odwodnieniu i zmarszczkach.

· Glycosaminoglycans – wysoka aktywność nawilżająca, przyczynia się do poprawy jędrności i elastyczności skóry.

· Ekstrakt portulaki pospolitej – silne działanie łagodzące i antyoksydacyjne. Bogate źródło polifenoli, kwasów szeregu omega-3, witamin A i C.

· Hydrolizowany kolagen -Odbudowuje włókna kolagenowe, pozostawiając skórę jędrną, sprężystą i bez zmarszczek.

· Kwas hialuronowyCo błyszczy w naszych płatkach?

MIKA - perłowe drobinki, zdolne do odbijania i rozpraszania światła, nadają skórze promienny i świetlisty wygląd.Ważne: Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku zewnętrznego. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości, na którykolwiek ze składników.Sposób użycia: Na oczyszczoną skórę nałożyć płatek -upewnić się, że przylega idealnie. Zalecany czas aplikacji- min. 15 minut, jednak czas ten można wydłużyć-spotęguje to rezultat. Po skończonej aplikacji płatek ściągnąć. ,


Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5900378737773
Jednostka Wielkości g
Marki Sunewmed +
Przetwarzanie...