NATURAL HOME SPA Odżywczo - rozświetlająca sól do kąpieli 500 g

1 g / 0.03 zł

NATURAL HOME SPA to marka naturalnych kosmetyków stworzona z myślą o celebrowaniu momentów i drobnych przyjemności, dzięki kojącej sile rytuałów. Zaawansowane i starannie opracowane formuły NATURAL HOME SPA czerpią z wiedzy, mądrości i doświadczenia naszych przodków, dlatego odwołują się do tradycyjnych składników i rytuałów pielęgnacyjnych znanych od pokoleń. Intensywne i orientalne zapachy silnie oddziałują na zmysły, będąc swoistą aromaterapią, a wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego doskonale odżywia i pielęgnuje skórę.


 ,


Odżywczo- rozświetlająca sól do kąpieli NATURAL HOME SPA to aż 99% składników pochodzenia naturalnego, nawiązujących do rytuału rewitalizująco- odświeżającego Minerały Morskie. Zawartość takich drogocennych składników jak naturalna krzemionka i sól morska sprawia, że kąpiel z jej dodatkiem doskonale odżywia i pielęgnuje skórę. Dodatek naturalnych, złotych drobinek miki pozostawia na skórze po kąpieli delikatną, mieniącą się poświatę. Nie mniej ważny jest zapach –odświeżający, łączący nuty kolendry, róży, jaśminu, herbaty matcha i cytrusów, który odświeża i dodaje energii z siłą rytuału.


 ,


SKŁADNIKI AKTYWNE:  • naturalna krzemionka – rozświetla skórę

  • sól morska – bogate źródło minerałów i mikroelementów, działających odżywczo na skórę.


Sposób użycia: , Wsyp ok. 100 g soli do wanny pod strumień ciepłej wody i poczekaj do jej całkowitego rozpuszczenia. Optymalny czas kąpieli to 15-20 minut w temperaturze nieprzekraczającej 40°C. Dla uzyskania

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5907747326828
Jednostka Wielkości g
Marki NATURAL HOME SPA
Przetwarzanie...