Adidas Team Five 75 ml

1 ml / 0.27 zł
Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWY.

Dezodorant w naturalnym sprayu adidas TEAM FIVE w sprayu, zainspirowany freestyle futbolem z pięcioosobowymi drużynami, to eksplozja świeżości przesiąknięta miejskim, młodym duchem. Ten dezodorant adidas dla mężczyzn jest nieskomplikowany i świeży, pewny siebie i pełen radości, wolności i pasji.

Nuty głowy zapachu TEAM FIVE odzwierciedlają owocowy, cytrusowy zapach soczystego jabłka Granny Smith i orzeźwiającą świeżość cytryny wraz z zielonymi akcentami bazylii, wywierając zniewalające wrażenie. Nuty serca mocno opierają się na intensywnie aromatycznym duecie lawendy z szałwią muszkatołową wzmocnionym miętą pieprzową, wzbogacającą ten męski zapach. Na koniec ciepły las bursztynowy miesza się z aromatem sosny zwyczajnej, tworząc atrakcyjną, magnetyczną bazę zaakcentowaną lekko słodkawą nutą wanilii, co czyni go nieodparcie pociągającym. Dezodorant w naturalnym sprayu TEAM FIVE, stworzony dla mężczyzn uwielbiających współzawodnictwo i ustalanie własnych reguł gry, buzuje nieopanowaną energią i zapałem, zupełnie jak młodzi, wyluzowani mężczyźni, którzy grają według własnych zasad.

TEAM FIVE to aromatyczna kompozycja z nutami drzewnymi. Nuty głowy otwiera cytryna, aromat jabłka Granny Smith i bazylia. Dzięki jasnym, świetlistym nutom cytryny w zapachu pojawia się przyjemna świeżość w połączeniu z owocowymi, orzeźwiającymi nutami soczystego jabłka Granny Smith oraz zielonym akcentem bazylii. Potem nuta serca rozprasza czysty, aromatyczny zapach lawendy i przypominające tytoniowy aromat nuty szałwii muszkatołowej zmieszane z intensywnymi, korzennymi nutami mięty pieprzowej. Na koniec nuta bazy ujawnia charakterystyczne, uzależniające i magnetyczne akcenty lasu bursztynowego, sosny zwyczajnej i wanilii. Las bursztynowy dodaje zapachowi bursztynowego aromatu, sosna zwyczajna wzmacnia go żywicznym, drzewnym tonem i łączy się z bogatymi, intensywnymi nutami wanilii.

Poczuj świeżość i dodaj sobie energii. adidas TEAM FIVE, 75 ml.

•NUTA GŁOWY: cytryna
•NUTA SERCA: szałwia muszkatołowa
•NUTA BAZY: las bursztynowy
•Aromatyczna kompozycja z nutami drzewnymi
•Zapach zainspirowany freestyle footballem, zamiłowaniem do współzawodnictwa i przyjemnością czerpaną z ustalania własnych reguł gry
•Dla mężczyzn uwielbiających współzawodnictwo i grę według własnych zasad
•zapach idealny na co dzień
Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 3607346550441
Jednostka Wielkości ml
Marki Adidas
Przetwarzanie...