Uroda

Zalety kremu ze śluzem ślimaka są tak duże, że nazywany jest eliksirem młodości. Kremy z jego dodatkiem są przyjemne, o delikatnym zapachu i szybko się wchłaniają. To czyni z nich produkt doskonały. 

Codzienna pielęgnacja twarzy obejmuje kilka kroków. Należy je wykonywać w określonej kolejności, by cieszyć się jak najlepszym rezultatem. Pamiętaj, że nie jest to tylko kwestia estetyczna.

Hybryda stanowi kompromis pomiędzy tradycyjnymi lakierami a żelami do paznokci. Lakier utrzymuje się nawet do 6 tygodni, ale ze względów estetycznych zaleca się jednak zmianę co 2-4 tygodnie. 

Reklama
newspaper Magazyn

Magazyn Natura Luty 2024 

Wydawany od stycznia 2022 r. magazyn „Natura" powstał, aby budować społeczność osób, którym bliska jest natura i ekologia, którym nie jest wszystko jedno, co jedzą, gdzie mieszkają i jakich produktów używają na co dzień. Śledzimy ekotrendy, podpowiadamy, jak być bliżej natury, prezentując rozwiązania zgodne z ideą zero waste, promujemy firmy, które rozwijają się w duchu CSR, a także wspieramy osoby, którym zależy na naszej planecie.

loader
Przetwarzanie...