Biovax Glamour Coffee Szampon Do Włosów 200 ml

1 ml / 0.09 zł
Biovax Glamour Coffee wzmacniający szampon do włosów- 200 ml Ekstrakt z kawy robusta Proteiny kaszmiru Biovax® Coffee łączy w sobie ekstrat z szlachetnej kawy robusta i luksusowe proteiny kaszmiru, które współgrają ze sobą, tworząc wyrafinowaną pielęgnację dla włosów potrzebujących wzmocnienia, zwiększenia objętości i ochrony przed nadmiernym wypadaniem. Biovax® Coffee intensywnie wzmacniający szampon to wyjątkowy to unikalne połączenie delikatnych substancji myjących oraz drogocennych składników aktywnych: ekstraktu z kawy robusta oraz protein kaszmiru. Jego bogata formuła łagodnie myje i jednocześnie pielęgnuje włosy, otulając je prawdziwym luksusem. miękka, kremowa piana i pobudzający aromat kawy sprawiają, że mycie włosów staje się rozpieszczającym zmysły rytuałem.

Efekt na włosach: ochrona przed nadmiernym wypadaniem dogłębnie odbudowane, nawilżone włosy kaszmirowa miękkość i sprężystość

Sposób użycia: Niewielką ilość szamponu nanieś na mokre włosy i skórę głowy, masuj aż do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłucz. W przypadku kontaktu z oczami przemyj je dużą ilością wody.
Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Tak
EAN 5903246240818
Jednostka Wielkości ml
Marki BIOVAX
Przetwarzanie...