Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Sos Odżywka Do Paznokci Wzmacniająca Dla Kruchych i Łamliwych Paznokci 12 ml

1 ml / 0.87 zł

SOS ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA Z WAPNIEM I KOLAGENEM

Wielozadaniowa, błyskawicznie odbudowująca odżywka SOS to skoncentrowana, skuteczna kuracja dla słabych, kruchych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca formuła z witaminami, wapniem i kolagenem, precyzyjnie łączy się z płytką paznokciową, zapewniając jej intensywną regenerację, maksymalne utwardzenie oraz odporność na uszkodzenia. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokcie dzień po dniu stają się mocniejsze, piękniejsze oraz zyskują długotrwałą ochronę przed łamaniem i rozdwajaniem.

ULEPSZONA FORMUŁA ,

MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA

Hard 4 Nail Technology™ to formuła najnowszej generacji, która wykorzystuje synergiczne działanie wyselekcjonowanych składników do radykalnej poprawy kondycji paznokci. Olej z drzewa Pistacia lentiscus i organiczna krzemionka skuteczniej zapobiegają łamliwości i kruchości płytki, stymulując produkcję jej istotnych składników budulcowych. Pył diamentowy, metionina i kolagen intensywnie regenerują i utwardzają paznokcie, zabezpieczając je przed uszkodzeniami, a witamina E działa nawilżająco i odżywczo.


Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5901761971965
Jednostka Wielkości ml
Marki Eveline Cosmetics
Przetwarzanie...