Olimp Labs Odpormax Suplement Diety 60 szt.

1 szt / 0.47 zł

ODPORMAX&trade, to suplement diety w postaci kapsułek , Flow Caps, zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składnikó,w w postaci , płynnej: wysokiej jakości olej z wątroby rekina i witaminy A, E, D, a także w formie innowacyjnych peletek: cynk w postaci wysoko przyswajalnego chelatu aminokwasowego Albion®, (diglicynian cynku) i ekstrakt czosnku standaryzowany na zawartość allicyny i alliny.

Wysokiej jakości olej z wątroby rekina standaryzowany jest na zawartość 20% alkilogliceroli oraz skwalen. Są to związki należące do grupy lipidó,w, , naturalnie występujące w organizmie człowieka, w najwyższych koncentracjach w szpiku kostnym oraz skó,rze.

Znajdujące się w preparacie witaminy A i D a także cynk i ekstrakt czosnku korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dodatkowo, badania naukowe udowodniły, że czosnek może przyczyniać się do utrzymania ró,wnowagi bakteryjnej układu pokarmowego oraz do obrony przed szkodliwymi mikroorganizmami, jak bakterie, grzyby. Ponadto wpływa na właściwe funkcjonowanie serca i układu krążenia, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidó,w we krwi.

Z kolei witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębó,w, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz do utrzymania odpowiedniego poziomu wapnia we krwi, a także bierze udział w procesie podziału komó,rek.

Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komó,rek.

Witamina E i cynk pomagają w ochronie komó,rek przed stresem oksydacyjnym.

ODPORMAX&trade, w formie kapsułek płynnych, produkowany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology®,, gwarantującej szybką absorpcję i wchłanialność w organizmie, , utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składnikó,w oraz zapobiegającej utlenianiu się substancji aktywnych.

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 5901330041532
Skład olej z wątroby rekina, składniki peletek - [substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, diglicynian cynku (chelat aminokwasowy cynku Albion™), ekstrakt czosnku], octan DL-alfa tokoferylu – witamina E, palmitynian retinylu – witamina A, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli, cholekalcyferol – witamina D, składnik otoczki – żelatyna.
Jednostka Wielkości szt
Marki OLIMP LABS
Przetwarzanie...