Caudalie Vinoperfect Serum Do Twarzy Rozjaśniające 30 ml

1 ml / 6.72 zł

CAUDALIE VINOPERFECT RADIANCE SERUM 30ML


Caudalie Vinoperfect Radiance Serum - to serum ma właściwości rozjaśniające i rozświetlające skó,rę, zapewniając Ci promienną cerę i wygląd. Nadaje się do każdego rodzaju skó,ry.


Caudalie Vinoperfect Radiance Serum korygujące cerę, któ,re rozjaśni i odnowi Twoją skó,rę, pozostawiając ją promienną i pełną blasku. Serum to jest idealne do stosowania razem z filtrem przeciwsłonecznym, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę.


Caudalie Vinoperfect poprawia wygląd przebarwień, wyró,wnuje koloryt cery i nadaje jej blask. Działa na wszystkie rodzaje przebarwień (spowodowane przez słońce, trądzik, melazmę oraz wiek) i na każdą cerę, nawet najwrażliwszą.

 ,

Jego świeży, delikatny zapach łączy w sobie zielone nuty kwiatu cedratu, liści drzewa pomarańczowego, arbuza i mięty.

97% składnikó,w pochodzenia naturalnego. 10% składnikó,w bio. Caudalie to kosmetyki bez ,parabenó,w, bez fenoksyetanolu, bez ftalanó,w, bez olejó,w mineralnych, bez PEG, bez silikonu i składnikó,w pochodzenia zwierzęcego.


Aplikacja:
Nakładać 2 razy dziennie na osuszoną skó,rę omijając okolice oczu. Kosmetyk pobudza skó,rę, gdy jest stosowany rano i wieczorem dodaje jej energii.

Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Tak
EAN 3522930000419
Jednostka Wielkości ml
Marki Caudalie
Przetwarzanie...