Moller's Omega-3 Rybki Żelki z Kwasami Omega-3 i Witaminą D3 Dla Dzieci Cytrusowe 36 szt.

1 szt / 0.69 zł
Möller’s Omega-3 Rybki Żelki z kwasami omega-3 i witaminą D3 dla dzieci

Möller’s Omega-3 Rybki to smaczne żelki, które zawierają te same, naturalne kwasy omega-3 i witaminę D3 co Möller’s Tran Norweski i mają pyszny smak! Stanowią zdrowe uzupełnienie diety dzieci w składniki istotne dla prawidłowego wzrostu i funkcjonowania młodego organizmu.

Möller’s Omega-3 Rybki to pyszne żelki owocowe, bogate w kwasy omega-3 oraz naturalną witaminę D3. Witamina D3 wspomaga przyswajanie wapnia i fosforu w organizmie, przyczynia się do prawidłowego wzrostu kości u dzieci oraz wspomaga odporność. Omega-3 DHA przyczynia się do prawidłowej pracy mózgu i narządu wzroku.*

Möller’s Omega-3 Rybki zawiera wysokiej jakości skoncentrowany olej rybi pochodzący z sardynek i sardeli żyjących w ciepłych wodach Ameryki Południowej. Do produkcji Möller’s Omega-3 Rybki wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, aby nasze żelki dostarczały jak największych ilości zdrowych kwasów omega-3 oraz witaminę D3, zachowując pyszny smak.
Möller’s Omega-3 Rybki nie zawierają sztucznych substancji słodzących.

* 1 przy dziennym spożyciu 250 mg DHA

Zalecane dzienne spożycie: dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i dorosłych – 2 żelowe rybki.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zawiera substancje słodzące z naturalnych źródeł. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.
Ekologiczny Nie
Wegański Nie
Naturalny Nie
EAN 7070866026080
Jednostka Wielkości szt
Marki Moller's
Przetwarzanie...